Hakkımızda

Hakkımızda

Kapaklı Elit Veterinerlik

Kapaklı Elit Veterinerlik, geniş bir yelpazede baytarlık hizmetleri sunan tam hizmet, birinci basamak bakım hayvan muayenehanesidir. Kuruluş, tam dolu bir eczane, operasyon odası ve müessese içi röntgen içerir.

Şirket içi testler ve harici laboratuvarların kullanımı yoluyla geniş bir teşhis prosedürleri yelpazesi sunuyoruz. Taahhüdümüz, evcil hayvanınızın hayatı süresince kaliteli baytar bakımı sağlamaktır.

kapaklı elit veterinerlik hizmetlerbg

Kapaklı Elit Veterinerlik

Profesyonel Hizmet almak için randevu alın.

S.S.S

Ucuz ve kolay ulaşılabilen gıdalar her vakit sıhhatli olmayabilir. Hayvanlarınızı, kendi yediğiniz besinler ile beslemeyin. Ne verirseniz verin, onlar için iyi bir beslenme olmayacaktır; zira bizim sıhhatimiz için mükemmel olan besinler evcil hayvanlara zarar veren olabilecek mineral ve öğeler içermektedir.

Uygulanacak temizlik rutini, hem sizin hem de evcil hayvanınızın sıhhatli ve mutlu kalmasını sağlayacaktır. En az 2 haftada 1 olacak şekilde düzenli bir temizlik programı oluşturun ve hastalık, koku oluşumu gibi negatif şartları önlemek için evcil hayvanınızı ve hayat alanını temizleyin.

Evcil hayvanınızı edindikten sonra en kısa vakitte baytara götürün. Tıpkı insanlarda olduğu gibi, evcil hayvanlar da ciddi şartlara gelmeden önce meseleleri belirlemek için düzenli check-uplara ihtiyaç duyarlar.

Son Yazılarımız