Pet Kuaför

Patili dostlarınızın traş, banyo, tarama ve rutuş, tırnak kesimi, göz- kulak temizliği ve anal kese temizliği hizmetini sağlıyoruz. 

 *Makina Traşı; 3mm 6mm ve 9 mm olmak üzere üç değişik uzunlukta makina kesimi uygulamaktayız. 

 *Makas Traşı; Her müşterimizin estetik zevkine göre internet üzerinden seçilmiş olan tüm makas kesimlerini  talebiniz doğrultusunda yapmaktayız.(Makas traşı için kedi/köpeğinizin tüylerinin işlem için uygun olması gerekmektedir.) 

 *Traş hizmetinden sonra köpeğinizin banyosu standart olarak yapılmaktadır ve traş ücretinin içerisine dahildir.Kedilerde traş sonrası standart olarak banyo yapılmaz. 

 *Banyo; Evcil dostunuzu aracımızın içerisinde sıcak su ve dermatolojik veteriner şampuanı Dermovet kullanarak uygun  şekilde yıkandıktan sonra evcil hayvan kurutma makinamız ile tamamen kurulamasını yapıyoruz ve son olarak tarıyoruz. 

 *Rutuş; Kedi veya köpeğinizin Göz ve kulak çevresi , genital bölgeleri , pati altları makas ile temizlenir 

 *Tarama ; Periyodik olarak yada istenize bağlı şekilde kedi veya köpeğinizin vücudundaki ölü tüzylerden arındırılması için profesyonel  tarama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

 *Tırnak kesimi; ve Göz -Kulak temizliği; Traş ve Banyo hizmetimiz ile birlikte kedi/köpeğinizin tırnak kesimini ve göz- kulak temizliğini yapıyoruz. 

 *Anal kese temizliği ; Traş ve Banyo hizmetimiz ile birlikte köpeğinizin anal kese kontrolünü ve temizliğini yapıyoruz. 

Yorum bırak